Peatselt saabuvad jõulupühad ja aastavahetus toovad kaasa mõningaid muudatusi ACE Logistics’i autode liikumisgraafikusse. Kuni 20/12 väljuvad kõik liiniautod igapäevaselt. Mõningatel liinidel liiguvad autod ka jõulude ja aastavahetuse perioodil, ent tuleb arvestada, et liinigraafikud ei pruugi olla sama kiired.
- Schönefeldi väljub viimane otseauto 20.12 ja otseliiklus taastub 07.01 – vahepealsel perioodil toimib Saksamaaga ühendus läbi Strykowi terminali.
- Soome suunal väljub perioodil 23.12-03.01 ainult hommikune liiniauto, mistõttu enamus kaupu jõuavad sihtkohta tavapärasest vähemalt päeva võrra hiljem. Tavapärane liiklus taastub 07.01.
ACE Logisticsi autotranspordi väljumisgraafik pühade perioodil (autod väljuvad x-ga märgistatud päevadel):
Transporditellimused soovitame teha võimalikult varakult ning samuti tasub arvestada, et pühade perioodil võivad korjed ja jaotusveod võtta tavapärasest pisut rohkem aega, sest teatud terminalide vahel võivad olla liinid pühade tõttu ülekoormatud või peatatud. Imporditellimusi Saksamaalt, Poolast, Rootsist ja Soomest ootame hiljemalt 2 päeva enne terminalist väljumist, teistest Lääne Euroopa riikidest kauba toomisel tuleb lisada tarneajale veel vähemalt 1-3 tööpäeva.
Täpsema info saamiseks ja erilahenduste uurimiseks väljaspool regulaarväljumisi palume kirjutada road@ace.ee ning lennu-, mere- ja raudteevedude osas asrsales@ace.ee
ACE Logistics’i kontori ja terminali lahtioleku ajad pühade perioodil:
27.12 ning 30.12 oleme avatud 8:00-17:00
23.12 ning 31.12 oleme avatud 8:00-14:00
Nädalavahetustel, 24-26.12 ja 01.01 on kontor ja terminal suletud
Soovime kõigile ilusat pühadeootust ning head advendiaega!
ACE Logistics Estonia