Eesti transport

Eesti transport

ACE Logisticsi siseriiklike vedude võrgustik ulatub üle kogu Eesti. Siseriikliku võrgustikku kasutame suures osas rahvusvahelise transpordi korje ja laialiveoks aga samuti pakume ka siseriiklikke vedusid. Kaupasid viime kohale ja saame korjata igal tööpäeval. Enamus kaupasid liigub läbi ACE Logisticsi uue logistikakeskuse Harjumaal, Rae vallas, Lehmjas.

Jaotusveoautod üle Eesti väljuvad terminalist igal tööpäeva hommikul ja kaubad toimetatakse kohale päeva jooksul. Veomahud ja võimekus on kõige suuremad Tallinnas ja Harjumaal, aga viimaste aastate jooksul on veovõimekus kasvanud oluliselt ka Narva, Tartu, Viljandi ja Pärnu suunal.

Transpordi tellimusi sama päeva korjeks Tallinna ja Harjumaa piires ootame üldjuhul kella 12-ks ja eksportsaadetised peavad olema lähetuseks valmis hiljemalt kl 14. Narva, Tartu, Viljandi ja Pärnu suunalt pealekorjeteks ootame tellimusi reeglina hommikul hiljemalt kl 10 ja kaupasid saame korjata sõltuvalt suunast kuni kl 14ni. Mujalt Eestist laadimisele ootame infot laadimisele eelneval tööpäeval ja kaubad korjame päeva jooksul. Lisaks sellele on võimalus ka saadetised ise meie terminali tuua. Saadetised viime üle Eesti kohale reeglina järgmiseks tööpäevaks.

Kuni 2500 kg kaaluvad saadetised transporditakse üldjuhul kohale tagaluuktõstukitega ja väiksemad pakid pakibussidega, seega kauba mahalaadimise pärast muretsema ei pea.

ACE Logisticsi terminal

ACE Logistics Estonia AS
Rukki tee 12, Lehmja küla,
Rae vald, 75306 Harju maakond

Kui transport läbi terminalide osutub sobimatuks saame pakkuda otselaadimisi osa- ja täiskoormatele vastavalt kliendi vajadustele.

Juhul, kui tegemist on regulaarsete tarnetega, siis transporditellimusi on võimalik teha mugavalt ja operatiivselt läbi e-ace keskkonna, mille kaudu on võimalik ka saadetisi jälgida ja veohindu kalkuleerida. Esita registeerimistaotlus siit.

Copyright 2020 ACE Logistics Estonia AS. ace@ace.ee