Taani transport

Taani transport

ACE Logisticsi liiniautod Skandinaavia suunal väljuvad Tallinnast igal tööpäeva õhtul. Taani liigub kaup peamiselt läbi Stockholmi terminali. Koostöös Euroopa ühe juhtiva logistikapartneriga korraldab Taanis saadetiste jaotusvedu kaks  suuremat terminali, mis hoolitsevad saadetiste (pakkide, aluste) operatiivse laialiveo korraldamise eest.

Transpordi tellimusi sama päeva korjeks Tallinna ja Harjumaa piires ootame üldjuhul kella 12-ks ning eksportsaadetised peavad olema lähetuseks valmis hiljemalt kl 14. Kiirsaadetiste puhul oleme erikokkuleppel valmis kaubad ka hiljem korjama ning pakume ka võimalust saadetised ise meie Tallinna terminali tuua. Väljaspool Tallinna ja Harjumaad korjame kaubad üldjuhul ennelõunal, et kaup saaks samal päeval väljuda.

Tarneaeg Taani on tavateenusega aceFlex üldjuhul 3-5 tööpäeva ja kiirteenusega aceSpeed 1-2 tööpäeva kiirem.  Korjepäeva arvestatakse 0-päevana. Eriti kiirete kaupade puhul on võimalik pakkuda ka erivedusid vastavalt kliendi soovidele ja võimalustele. Meie eelis on vajadusel kiirete liinivedude kombineerimine erivedudega, tänu millele saame pakkuda soodsamaid veotariife ning paindlikku kohalevedu.

Kauba maksimaalsed mõõdud läbi terminalide saates võivad olla 2,4×1,8×2,2m ja aluse maksimaalne kaal kuni 1000kg.
Suuremate mõõtude korral saame pakkuda otselaadimisi osa- ja täiskoormatele vastavalt vajadustele.

Importkaupasid saame sõltumata asukohast transportida igal tööpäeval. Läbi üleeuroopalise terminalivõrgustiku jõuavad kaubad kiiresti ja usaldusväärselt kohale. Importvedude tellimusi ootame korjele eelneval tööpäeval hiljemalt kl 16. Kui transport läbi terminalide osutub sobimatuks, saame võimalusel pakkuda otselaadimisi osa- ja täiskoormatele vastavalt kliendi vajadustele.

Juhul, kui tegemist on regulaarsete tarnetega, siis transpordi tellimusi on võimalik teha mugavalt ja operatiivselt läbi e-ace keskkonna, mille kaudu on võimalik ka saadetisi jälgida ja veohindu kalkuleerida. Esita registeerimistaotlus siit.

Copyright 2020 ACE Logistics Estonia AS. ace@ace.ee