Saksamaa transport

Saksamaa transport

Koostöös Saksamaa ja Euroopa ühe juhtiva logistikapartneriga toimuvad ACE Logisticsil grupikauba transpordi (pakkide, aluste) igapäevased liiniveod Eesti – Saksamaa ja Saksamaa – Eesti suunal. Liiniauto väljub Tallinnast igal tööpäeva õhtul ja Berlini, Schönefeldi terminali jõuab kaup ülejärgmisel tööpäeval. Sealt edasi on võimalik kaup saata järgmiseks tööpäevaks põhimõtteliselt igale poole Saksamaal. Jaotus- ja korjeteenust Saksamaal pakub üle 40 terminali, mistõttu suudame alati väga opreatiivselt kaubad peale korjata või laiali vedada.

Transpordi tellimusi sama päeva korjeks Tallinna ja Harjumaa piires ootame üldjuhul kella 12-ks ja eksportsaadetised peavad olema lähetuseks valmis hiljemalt kl 14. Kiirsaadetiste puhul oleme erikokkuleppel oleme valmis ka hiljem kaupasid korjama või on võimalus ka saadetised ise meie Tallinna terminali tuua. Väljaspool Tallinna ja Harjumaad korjame kaubad üldjuhul ennelõunal, et kaup saaks samal päeval väljuda.

Tarneaeg Saksamaale on tavateenusega üldjuhul 4-5 tööpäeva ja kiirteenusega aceSpeed 3-4 tööpäeva (korjepäeva arvestatakse 0-päevana).

Reedeste väljumiste puhul jõuavad enamik eksportsaadetisi üle Saksamaa kohale juba teisipäeval või kolmapäeval. Ajatundlike kaupade veoks pakume võimalust kasutada teenuseid aceSpeed10 ja aceSpeed12, mille puhul viiakse kaup kohale vastavalt enne kella kümmet või keskpäeva. Eriti kiirete kaupade puhul saame pakkuda ka erivedusid vastavalt kliendi soovidele ja võimalustele. Meie eeliseks on võimalus erivedusid kombineerida kiirete liinivedudega ning seetõttu pakkuda kliendile sooodsamaid veotariife.

Kauba maksimaalsed mõõdud läbi terminalide saates võivad olla 2,4×1,8×2,2m ja aluse maksimaalne kaal kuni 1000kg.
Suuremate mõõtude korral saame pakkuda otselaadimisi osa- ja täiskoormatele vastavalt vajadustele

Importkaupasid saame sõltumata asukohast transportida igal tööpäeval ja läbi üleeuroopalise terminalivõrgustiku jõuavad kaubad kiiresti ja usaldusväärselt kohale. Importvedude tellimusi ootame korjele eelnevalt tööpäeval hiljemalt kl 16. Kui transport läbi terminalide osutub sobimatuks, saame pakkuda otselaadimisi osa- ja täiskoormatele vastavalt kliendi vajadustele.

Juhul, kui tegemist on regulaarsete tarnetega, siis transpordi tellimusi on võimalik teha mugavalt ja operatiivselt läbi e-ace keskkonna, mille kaudu on võimalik ka saadetisi jälgida ja veohindu kalkuleerida. Esita registeerimistaotlus siit.

Copyright 2020 ACE Logistics Estonia AS. ace@ace.ee