Norra transport

Norra transport

ACE Logisticsi liiniautod Skandinaavia suunal väljuvad Tallinnast igal tööpäeva õhtul. Norra kuningriiki liigub kaup läbi Stockholmi terminali. Sealt edasi liiguvad tööpäeviti liiniautod edasi Oslosse. Koostöös Euroopa ühe juhtiva logistikapartneri ja kohalike partneritega korraldame Norras saadetiste tollimise ja operatiivse jaotusveo (pakkidele, alustele).

Transpordi tellimusi sama päeva korjeks Tallinna ja Harjumaa piires ootame üldjuhul kella 12-ks ja eksportsaadetised peavad olema lähetuseks valmis hiljemalt kl 14. Kiirsaadetiste puhul oleme erikokkuleppel valmis ka hiljem kaupu korjama. Lisaks sellele on võimalus saadetised ise meie Tallinna terminali tuua. Väljaspool Tallinna ja Harjumaad korjame kaubad üldjuhul ennelõunal, et saaksime kauba samal päeval välja saata. ACE Logistics pakub ka tollivormistuse teenust.

Tarneaeg Kesk- ja Lõuna-Norra on sõltuvalt sihtkohast üldjuhul 3-5 tööpäeva (korjepäev on 0-päev). Kiirteenusega aceSpeed jõuab kaup kohale 1-2 tööpäeva kiiremini. Kaugemale, Põhja-Norra aladele, lisandub reeglina omakorda 2-4 tööpäeva. Eriti kiirete kaupade puhul on võimalik pakkuda ka erivedusid vastavalt kliendi soovidele ja võimalustele. Meie eelis on vajadusel kiirete liinivedude kombineerimine erivedudega, tänu millele saame pakkuda soodsamaid veotariife ning paindlikku kohalevedu.

Kauba maksimaalsed mõõdud läbi terminalide saates võivad olla 2,4×1,8×2,2m ja aluse maksimaalne kaal kuni 1000kg.
Suuremate mõõtude korral saame pakkuda otselaadimisi osa- ja täiskoormatele vastavalt vajadustele.

Importkaupasid saame sõltumata asukohast transportida igal tööpäeval ja läbi terminalivõrgustiku jõuavad kaubad kiiresti ja usaldusväärselt kohale. Importvedude tellimusi ootame korjele eelneval tööpäeval hiljemalt kl 16. Kui transport läbi terminalide osutub sobimatuks, saame võimalusel pakkuda otselaadimisi osa- ja täiskoormatele vastavalt kliendi vajadustele.

Juhul, kui tegemist on regulaarsete tarnetega, siis transpordi tellimusi on võimalik teha mugavalt ja operatiivselt läbi e-ace keskkonna, mille kaudu on võimalik ka saadetisi jälgida ja veohindu kalkuleerida. Esita registeerimistaotlus siit.

Copyright 2020 ACE Logistics Estonia AS. ace@ace.ee