Lennutransport

Lennutransport

Lennutransport on üks kiiremaid ja usaldusväärsemaid kaubaveo liike

Meie rahvusvaheline partnerite võrgustik võimaldab pakkuda uksest ukseni teenust üle maailma rohkem kui 150 riigis.

ACE Logistics omab õigust ja oskusi käsitleda erikaupu. Meie pikaajaline kogemus lennutranspordis tagab klientidele parimad logistilised lahendused. Meil on lepingud ja teeme koostööd kõigi meie piirkonnas esindatud lennufirmadega. ACE on lennutransporditeenust osutanud juba pea 30 aastat. Teid teenindavad oma ala parimad spetsialistid.

ACE Logistics lennutranspordi teenused

Meie kaubaveo teenuste valik aitab leida sobiva lahenduse igale saadetisele.

aceStandard

standardteenus kõigile lennusaadetistele

Pakume sobivaima kliendi ootustele vastava lahenduse soovitud sihtkohta üle maailma. Kui saadetise transport standardse lahendusega ei ole võimalik, pakume ka mitmeid erilahendusi.

aceExpress

tarneaeg on prioriteet

Kui kauba transpordiga on kiire, pakume ekspressteenust ajaliselt tundlikele saadetistele. Kiirteenus tagab eelisjärjekorra lennule või kindlal ajal kohaletoimetamise.

aceCombi

kompromiss transpordihinna ja tarneaja vahel

Kombineeritud transpordi teenus kaupadele, mille puhul on kohaletoimetamise aeg paindlikum. Teenus aceCombi sobib ka kaubaveole, mis vajab erilahendust. Näiteks ülegabariidiline saadetis, eksootiline siht- või lähtekoht jt.

Kui otsid kaubaveo võimalust Hiinast mõistliku hinna ja paindliku tarneajaga, uuri lisaks meie Hiina raudteetranspordi võimaluste kohta.

aceSpecial

erikaupadele

ACE Logistics pakub lennutransporditeenust mitmele erikäsitlemist nõudvale kaubaliigile, näiteks: ohtlikud kaubad, kiiresti riknevad tooted, elusloomad, väärissaadetised, inimsäilmed jt.

Uksest ukseni teenus

Täienduseks lennutranspordi teenusele pakub ACE Logistics saadetise käitlemise täislahendust Eestis: kohalik transport, tollivormistus, veosekindlustus ja ladustamine. Meie partnerite kaudu pakume sama ka välisriikides.

Kui tundub, et antud nimekirjas sobivat kaubaveoteenust ei leidu, võta meiega ühendust, pakume lahenduse lähtudes konkreetse veo nõuetest.

Hea teada:

– lennutranspordi mahu ja kaalu suhe on 167 kg kuupmeetri kohta;
– vedaja vastutus on kuni 19 SDR-i brutokilogrammi kohta.

Copyright 2020 ACE Logistics Estonia AS. ace@ace.ee