Austria transport

Austria transport

Koostöös Saksamaa ja Euroopa ühe juhtiva logistikapartneriga toimuvad ACE Logisticsil grupikauba (pakkide, aluste) transpordi igapäevased liiniveod Eestist Austriasse. Liiniautod Tallinnast väljuvad iga tööpäeva õhtul ning kaubad jõuavad läbi Poola ja Saksamaa terminalide Austriasse reeglina 3-4 tööpäeva jooksul.

Austria terminalid on rajatud suuremate linnade lähiümbrusesse: läänes Viin, Graz ja Klagenfurt, põhjas Linz ning idas Innsbruck ja Lauterach. Terminalidest liiguvad jaotusautod otse kliendi ukseni, mistõttu suudame alati operatiivselt kaubad peale korjata ning laiali vedada.

Transpordi tellimusi sama päeva korjeks Tallinna ja Harjumaa piires ootame üldjuhul kella 12-ks ja eksportsaadetised peavad olema lähetuseks valmis hiljemalt kl 14. Kiirsaadetiste puhul oleme erikokkuleppel valmis kaubad ka hiljem korjama ning pakume ka võimalust saadetised ise meie Tallinna terminali tuua. Väljaspool Tallinna ja Harjumaad korjame kaubad üldjuhul ennelõunal, et kaup saaks samal päeval väljuda.

Tarneaeg Austriasse oleneb konkreetsest piirkonnas. Tavateenusega on tarneaeg 4-6 tööpäeva ja kiirteenusega aceSpeed 3-4 tööpäeva. Korjepäeva arvestatakse 0-päevana. Ajatundlike kaupade veoks pakume võimalust kasutada teenuseid aceSpeed10 ja aceSpeed12, mille puhul viiakse kaup kohale vastavalt enne kella kümmet või keskpäeva. Eriti kiirete kaupade puhul saame pakkuda ka erivedusid vastavalt kliendi soovidele ja võimalustele. Meie eeliseks on võimalus erivedusid kombineerida kiirete liinivedudega ning tänu sellele pakkuda klientidele soodsamaid veotariife.

Kauba maksimaalsed mõõdud läbi terminalide saates võivad olla 2,4×1,8×2,2m ja aluse maksimaalne kaal kuni 1000kg.
Suuremate mõõtude korral saame pakkuda otselaadimisi osa- ja täiskoormatele vastavalt vajadustele.

Importkaupasid saame sõltumata asukohast transportida igal tööpäeval. Läbi üleeuroopalise terminalivõrgustiku jõuavad kaubad kiiresti ja usaldusväärselt kohale. Importvedude tellimusi ootame korjele eelnevalt tööpäeval hiljemalt kl 16. Kui transport läbi terminalide osutub sobimatuks, saame pakkuda otselaadimisi osa- ja täiskoormatele vastavalt kliendi vajadustele.

Juhul, kui tegemist on regulaarsete tarnetega, siis transpordi tellimusi on võimalik teha mugavalt ja operatiivselt läbi e-ace keskkonna, mille kaudu on võimalik ka saadetisi jälgida ja veohindu kalkuleerida. Esita registeerimistaotlus siit.

Copyright 2020 ACE Logistics Estonia AS. ace@ace.ee