Austria transport

Austria transport

Koostöös Saksamaa ja Euroopa ühe juhtivama logistikapartneriga toimuvad ACE Logisticsil grupikauba transpordi (pakid, alused) igapäevased liiniveod Eestist Austriasse läbi Poola ja Saksamaa terminalide. Liiniautod Tallinnast väljuvad iga tööpäeva õhtul ja kaubad jõuavad Austriasse reeglina 3-4 tööpäeva jooksul.

Austrias on terminalid on rajatud suuremate linnade lähiümbrusesse: läänepool Viin, Graz, Klagenfurt, põhjas Linz ning ida pool Innsbruck ja Lauterach. Terminalidest liiguvad jaotusautod otse kliendi ukseni, mistõttu suudame alati väga operatiivselt kaubad peale korjata ning laiali vedada.

Transpordi tellimusi sama päeva korjeks Tallinna ja Harjumaa piires ootame üldjuhul kella 12-ks ja eksportsaadetised peavad olema lähetuseks valmis hiljemalt kl 14. Kiirsaadetiste puhul oleme erikokkuleppel valmis kaubad ka hiljem korjama ning pakume võimalust ka saadetised ise meie Tallinna terminali tuua. Väljaspool Tallinna ja Harjumaad korjame kaubad üldjuhul ennelõunal, et kaup saaks samal päeval väljuda.

Tarneaeg Austriasse oleneb konkreetsest piirkonnast, kuid tavateenusega on tarneaeg üldjuhul 4-6 tööpäeva ja kiirteenusega Targospeed 3-4 tööpäeva (korjepäeva arvestatakse 0-päevana). Ajatundlike kaupade veoks pakume võimalust kasutada teenuseid Targospeed10 ja Targospeed12, mille puhul viiakse kaup kohale vastavalt enne kella kümmet või keskpäeva. Eriti kiirete kaupade puhul saame pakkuda ka erivedusid vastavalt kliendi soovidele ja võimalustele. Meie eeliseks on võimalus erivedusid kombineerida kiirete liinivedudega ning seetõttu pakkuda kliendile soodsamaid veotariife.

Kauba maksimaalsed mõõdud läbi terminalide saates võivad olla 2,4×1,8×2,2m ja aluse maksimaalne kaal kuni 1000kg.
Suuremate mõõtude korral saame pakkuda otselaadimisi osa- ja täiskoormatele vastavalt vajadustele.

Importkaupasid saame sõltumata asukohast transportida igal tööpäeval ja läbi üleeuroopalise terminalivõrgustiku jõuavad kaubad kiiresti ja usaldusväärselt kohale. Importvedude tellimusi ootame korjele eelnevalt tööpäeval hiljemalt kl 16. Kui transport läbi terminalide osutub mittesobivaks, saame pakkuda otselaadimisi osa- ja täiskoormatele vastavalt kliendi vajadustele.

Juhul, kui tegemist on regulaarsete tarnetega, siis transpordi tellimusi on võimalik teha mugavalt ja operatiivselt läbi e-ace keskkonna, mille kaudu on võimalik ka saadetisi jälgida ja veohindu kalkuleerida. Esita registeerimistaotlus siit.

Ida-Euroopa

Bulgaaria

Horvaatia

Rumeenia

Slovakkia

Sloveenia

Tšehhi

Ungari

Lõuna-Euroopa

Hispaania

Itaalia

Kreeka

Portugal

Türgi

Copyright 2020 ACE Logistics Estonia AS. ace@ace.ee