Baltikumi transport

Baltikumi transport

ACE LOGISTICSIL TOIMUVAD GRUPIKAUBA (PAKID, ALUSED) IGAPÄEVASED EESTI SISEVEOD JA LIINIVEOD BALTIKUMI SUUNAL

ACE Logisticsi siseriiklike vedude võrgustik ulatub üle kogu Eesti. Siseriikliku võrgustikku kasutame suures osas rahvusvahelise transpordi korje ja laialiveoks, aga samuti pakume ka siseriiklikke vedusid. Veomahud ja võimekus on kõige suuremad Tallinnas ja Harjumaal, aga viimaste aastate jooksul on veovõimekus kasvanud oluliselt ka Narva, Tartu, Viljandi ja Pärnu suunal. Kaupasid saame korjata igal tööpäeval ja enamus kaupasid liigub läbi ACE Logisticsi uue logistikakeskuse Harjumaal, Rae vallas, Lehmjas.

Läti ja Leedu kaupasid saame sõltumata asukohast transportida igal tööpäeval ja läbi Riia ning Vilniuse terminalide jõuavad kaubad kiiresti ja usaldusväärselt kohale. Kui transport läbi terminalide osutub mittesobivaks saame pakkuda otselaadimisi osa- ja täiskoormatele vastavalt kliendi vajadustele.

ACE Logisticsi Baltikumi terminalide aadressid:

ACE Logistics Estonia AS
Rukki tee 12,
Lehmja küla, Rae vald,
75306 Harju maakond, Eesti
Tel: +3726401401
www.ace.ee

ACE Logistics Latvia SIA
Kalniņi A, 2167, Mārupes pagats, Latvia
Tel: +371 67207 049
www.ace.lv

ACE Logistics UAB
Jurgio Dobkevičiaus g. 10
02189 Vilnius, Lithuania
Tel: +370 5 2106 106
www.ace.lt

Juhul, kui tegemist on regulaarsete tarnetega, siis transpordi tellimusi on võimalik teha mugavalt ja operatiivselt läbi e-ace keskkonna, mille kaudu on võimalik ka saadetisi jälgida ja veohindu kalkuleerida. Esita registeerimistaotlus siit.

Copyright 2020 ACE Logistics Estonia AS. ace@ace.ee