Maanteetransport

Maanteetransport

ACE Logisticsi maanteetransport on kiire ja usaldusväärne üle kogu Euroopa

ACE Logisticsi pikaajaline kogemus ja lai teenustevalik maanteetranspordis tagab klientidele parimad logistilised lahendused. ACE on maanteetransporditeenust osutanud juba üle 25 aasta. Teid teenindavad oma ala eksperdid.
Koostöös partneritega teeme iga päev kindlate väljumis- ja transiitaegadega regulaarvedusid üle kogu Euroopa. ACE Logistics oma terminalidega Tallinnas, Riias, Vilniuses ja Kiievis kuulub üleeuroopalisse terminalivõrgustikku. Võrgustiku liikmete vahel toimuvad iga päev regulaarsed liiniveod, mille kaudu on Baltikum ühendatud muu Euroopaga nii ekspordi kui ka impordi suunal. Suudame tagada kindlad ja kiired tarned Euroopa peamistesse majanduspiirkondadesse. Lisaks tavakauba veole on meil õigus käidelda ja transportida ka ohtlikke aineid (ADR-e). Väikesaadetiste regulaarvedude kõrvalt ekspedeerime ka osa- ja täiskoormaid.

ACE Logistics maanteetranspordi teenused

Meie kaubaveo teenuste valik aitab leida sobiva lahenduse igale saadetisele.

aceFlex

standardteenus kõikidele saadetistele

Soodsa hinnaga ärilt-ärile suunatud tavateenus läbi terminalide. Usaldusväärne teenus igapäevaste korjevõimaluste ja mõistliku tarneajaga. Teenus sobib suurepäraselt kaupade veoks, millel puudub kindel peale- ja mahalaadimise tähtaeg.

aceFix

kui kohaleveo kuupäev on oluline

Ärilt-ärile suunatud teenus läbi terminalide kohaletoimetamisega fikseeritud kuupäeval.  Sobilik juhul, kui tegemist on kindlate peale- ja mahalaadimiste tähtaegadega.

aceSpeed

tarneaeg on prioriteet

Ärilt-ärile suunatud kiirteenus läbi terminalide.  Usaldusväärne teenus igapäevaste korjevõimaluste ja eeliskäsitlusega terminalides, mis tagab kiireima võimaliku tarneaja.

aceSpeed10

Ärilt-ärile suunatud kiirteenus kohaletoimetamisega enne 10:00.  Teenus kehtib kauba saatmisel Austriasse, Luksemburgi, Saksamaale, Tsehhi ja Ungarisse.

aceSpeed12

Ärilt-ärile suunatud kiirteenus kohaletoimetamisega enne 12:00. Teenus kehtib kauba saatmisel Austriasse, Belgiasse, Hollandi, Luksemburgi, Saksamaale, Taani, Tsehhi ja Ungarisse.

aceLTL/FTL

osa- ja täiskoormatele

Osa- ja täiskoormate teenus suurematele kaubakogustele või kui kaupade transport läbi terminalide pole sobilik.

aceSpecial

eriveod

Eriveod, mis reeglina eeldavad eraldi veovahendiga liikumist algpunktist sihtkohta, kiireimat võimalikku teedpidi. Meie eeliseks on võimalus erivedusid vajadusel kombineerida ka liinivedudega, et tagada optimaalseim lahendus ajakriitilistele saadetistele.

aceB2C

Ärilt eraisikule suunatud teenus, kus kaup viiakse kliendi ukseni või väravani tagaluuk tõstukiga veokitega. Kohaletoimetamise aeg lepitakse kliendiga eelnevalt kokku tööpäeva jooksul. Teenus kehtib enamikes Euroopa Liidu riikides. Saates kaupa eraisikule Euroopa Liidu liikmesriikidest väljapoole, tuleb kauba saatjal tasuda kõigi impordi tolliformaalususte eest sihtriigis( impordi deklaratsiooni vormistamise, käibemaksu ja vajadusel tollimaksu tasumise eest). Tarnetingimus DDP ( delivered duty and VAT paid).

Pakume täislahendust

Lisaks rahvusvahelisele transpordile pakub ACE Logistics saadetiste käitlemise täislahendust: kohalikku transporti, tollivormistustveosekindlustust ja ladustamisteenust.

Kui tundub, et antud nimekirjas sobivat kaubaveoteenust ei leidu, võta meiega ühendust, pakume lahenduse lähtudes konkreetse veo nõuetest.

Hea teada:

– maanteetranspordi mahu ja kaalu suhe on 333 kg kuupmeetri kohta;
– 1 EUR-alus on 740 kg;
– 1 FIN-alus on 925kg;
– 1 LDM ehk laadimismeeter on 1850 kg;
– vedaja vastutus on kuni 8,33 SDR-i kauba brutokilogrammilt

Copyright 2020 ACE Logistics Estonia AS. ace@ace.ee