Slovakkia transport

Slovakkia transport

Koostöös Euroopa juhtiva logistikapartneriga toimuvad ACE Logisticsil grupikauba transpordi (pakkide, aluste) igapäevased liiniveod Eesti – Slovakkia ja Slovakkia – Eesti suunal. Liiniauto väljub Tallinnast igal tööpäeva õhtul ja läbi terminalide jõuavad kaubad viimasesse terminali 3 kuni 4 tööpäeva jooksul. Sealt edasi on võimalik kaup saata järgmiseks tööpäevaks põhimõtteliselt igale poole Slovakkias. Pakume jaotus- ja korjeteenust Slovakkias läbi terminalide, mistõttu suudame alati operatiivselt üle kogu riigi kaupu peale korjata või laiali vedada

Transpordi tellimusi sama päeva korjeks Tallinna ja Harjumaa piires ootame üldjuhul kella 12-ks ja eksportsaadetised peavad olema lähetuseks valmis hiljemalt kl 14. Kiirsaadetiste puhul oleme erikokkuleppel valmis ka hiljem kaupu korjama. Lisaks sellele on võimalus ka saadetised ise meie Tallinna terminali tuua. Väljaspool Tallinna ja Harjumaad korjame kaubad üldjuhul ennelõunal, et kaup saaks samal päeval väljuda. Tarneaeg Slovakkiasse on tavateenusega aceFlex üldjuhul 4 kuni 6 tööpäeva ja kiirteenusega aceSpeed 3 kuni 4 tööpäeva. Korjepäeva arvestatakse 0-päevana.

Eriti kiirete kaupade puhul saame pakkuda ka erivedusid vastavalt kliendi soovidele ja võimalustele. Meie eeliseks on võimalus erivedusid kombineerida kiirete liinivedudega ning tänu sellele pakkuda klientidele sooodsamaid veotariife.

Kauba maksimaalsed mõõdud läbi terminalide saates võivad olla 2,4×1,8×2,2m ja aluse maksimaalne kaal kuni 1000kg.
Suuremate mõõtude korral saame pakkuda otselaadimisi osa- ja täiskoormatele vastavalt vajadustele

Importkaupasid saame sõltumata asukohast transportida igal tööpäeval ja läbi üleeuroopalise terminalivõrgustiku jõuavad kaubad kiiresti ja usaldusväärselt kohale. Importvedude tellimusi ootame korjele eelneval tööpäeval hiljemalt kl 16. Kui transport läbi terminalide osutub sobimatuks, saame pakkuda otselaadimisi osa- ja täiskoormatele vastavalt kliendi vajadustele.

Juhul, kui tegemist on regulaarsete tarnetega, siis transpordi tellimusi on võimalik teha mugavalt ja operatiivselt läbi e-ace keskkonna, mille kaudu on võimalik ka saadetisi jälgida ja veohindu kalkuleerida. Esita registeerimistaotlus siit.

Copyright 2020 ACE Logistics Estonia AS. ace@ace.ee