Läti transport

Läti transport

ACE Logisticsil toimuvad grupikauba transpordi (pakkide, aluste) igapäevased liiniveod Eesti-Läti ja Läti-Eesti suunal. Liiniauto Tallinnast Riiga väljub igal tööpäeva õhtul. Transpordi tellimusi sama päeva korjeks Tallinna ja Harjumaa piires ootame üldjuhul kella 12-ks ja eksportsaadetised peavad olema lähetuseks valmis hiljemalt kl 14. Kiirsaadetiste puhul oleme erikokkuleppel valmis ka hiljem kaupu korjama. Lisaks sellele on võimalus ka saadetised ise meie Tallinna terminali tuua. Väljaspool Tallinna ja Harjumaad korjame kaubad üldjuhul ennelõunal, et saaksime kauba samal päeval välja saata.

Riias toimetatakse kaup üldjuhul kohale järgmise tööpäeva jooksul ning mujal Lätis enamasti ülejärgmiseks tööpäevaks. Kuni 2500 kg kaaluvad saadetised transporditakse üldjuhul kohale tagaluuktõstukitega ja väiksemad pakid pakibussidega, seega kauba mahalaadimise pärast muretsema ei pea.

ACE Logisticsi terminal Eestis:

ACE Logistics Estonia AS
Rukki tee 12, Lehmja küla,
Rae vald, 75306 Harju maakond

ACE Logisticsi terminal Lätis:

ACE Logistics Latvia SIA
Kalniņi A, LV-2167, Mārupes nov.

Importkaupasid saame sõltumata asukohast transportida igal tööpäeval. Läbi Riia terminali jõuavad kaubad kiiresti ja usaldusväärselt kohale. Kui transport läbi terminalide osutub sobimatuks saame pakkuda otselaadimisi osa- ja täiskoormatele vastavalt kliendi vajadustele.

Juhul, kui tegemist on regulaarsete tarnetega, siis transpordi tellimusi on võimalik teha mugavalt ja operatiivselt läbi e-ace keskkonna, mille kaudu on võimalik ka saadetisi jälgida ja veohindu kalkuleerida. Esita registeerimistaotlus siit.

Copyright 2020 ACE Logistics Estonia AS. ace@ace.ee