Läti transport

Läti transport

ACE Logisticsil toimuvad grupikauba transpordi (pakid, alused) igapäevased liiniveod Eesti-Läti ja Läti-Eesti suunal. Liiniauto Tallinnast Riiga väljub igal tööpäeva õhtul. Transpordi tellimusi sama päeva korjeks Tallinna ja Harjumaa piires ootame üldjuhul kella 12-ks ja eksportsaadetised peavad olema lähetuseks valmis hiljemalt kl 14. Kiirsaadetiste puhul oleme erikokkuleppel oleme valmis ka hiljem kaupasid korjama või on võimalus ka saadetised ise meie Tallinna terminali tuua. Väljaspool Tallinnat ja Harjumaad korjame kaubad üldjuhul ennelõunal, et kaup saaks samal päeval väljuda.

Riias toimetatakse kaup üldjuhul kohale järgmisel tööpäeval ning muu Läti tavapäraselt ülejärgmiseks tööpäevaks. Kuni 2500kg kaaluvad saadetised transporditakse üldjuhul kohale tagaluuk tõstukiga autodega ja pakid pakibussidega, seega kauba mahalaadimise pärast ei pea muretsema.

ACE Logisticsi terminal Tallinnas:

ACE Logistics Estonia AS
Sepise 1, 11415, Tallinn
Estonia

ACE Logisticsi terminal Riias:

ACE Logistics Latvia SIA
Kalniņi A, LV-2167, Mārupes pag.
Latvia

Importkaupasid saame sõltumata asukohast transportida igal tööpäeval ja läbi Riia terminali jõuavad kaubad kiiresti ja usaldusväärselt kohale. Kui transport läbi terminalide osutub mittesobivaks saame pakkuda otselaadimisi osa- ja täiskoormatele vastavalt kliendi vajadustele.

Juhul, kui tegemist on regulaarsete tarnetega, siis transpordi tellimusi on võimalik teha mugavalt ja operatiivselt läbi e-ace keskkonna, mille kaudu on võimalik ka saadetisi jälgida ja veohindu kalkuleerida. Esita registeerimistaotlus siit.

Ida-Euroopa

Bulgaaria

Horvaatia

Rumeenia

Slovakkia

Sloveenia

Tšehhi

Ungari

Lõuna-Euroopa

Hispaania

Itaalia

Kreeka

Portugal

Türgi

Copyright 2020 ACE Logistics Estonia AS. ace@ace.ee