Belgia transport

Belgia transport

ACE Logisticsi liiniautod Lääne-Euroopa suunal väljuvad Tallinnast iga tööpäeva õhtul. Belgiasse liigub kaup peamiselt läbi Saksa ja Poola terminalide. Koostöös Euroopa ühe juhtivama logistikapartneriga korraldab Belgias saadetiste jaotusvedu kaks terminali mis hoolitsevad saadetiste (pakid, alused) operatiivse laialiveo korraldamise eest.

Transpordi tellimusi sama päeva korjeks Tallinna ja Harjumaa piires ootame üldjuhul kella 12-ks ning eksportsaadetised peavad olema lähetuseks valmis hiljemalt kl 14. Kiirsaadetiste puhul oleme erikokkuleppel valmis kaubad ka hiljem korjama ning pakume võimalust ka saadetised ise meie Tallinna terminali tuua. Väljaspool Tallinnat ja Harjumaad korjame kaubad üldjuhul ennelõunal, et kaup saaks samal päeval väljuda.

Tarneaeg Belgiasse on tavateenusega üldjuhul 4-6 tööpäeva ja kiirteenusega Targospeed 3-4 tööpäeva (korjepäeva arvestatakse 0-päevana). Ajatundlike kaupade veoks pakume võimalust kasutada teenust Targospeed12, mille puhul viiakse kaup kohale enne keskpäeva. Eriti kiirete kaupade puhul on võimalik pakkuda ka erivedusid vastavalt kliendi soovidele ja võimalustele. Meie eelis on vajadusel kiirete liinivedude kombineerimine erivedudega, tänu millele saame pakkuda soodsamaid veotariife ning paindlikku kohalevedu.

Kauba maksimaalsed mõõdud läbi terminalide saates võivad olla 2,4×1,8×2,2m ja aluse maksimaalne kaal kuni 1000kg.
Suuremate mõõtude korral saame pakkuda otselaadimisi osa- ja täiskoormatele vastavalt vajadustele.

Importkaupasid saame sõltumata asukohast transportida igal tööpäeval ja läbi üleeuroopalise terminalivõrgustiku jõuavad kaubad kiiresti ja usaldusväärselt kohale. Importvedude tellimusi ootame korjele eelnevalt tööpäeval hiljemalt kl 16. Kui transport läbi terminalide osutub mittesobivaks, saame võimalusel pakkuda otselaadimisi osa- ja täiskoormatele vastavalt kliendi vajadustele.

Juhul, kui tegemist on regulaarsete tarnetega, siis transpordi tellimusi on võimalik teha mugavalt ja operatiivselt läbi e-ace keskkonna, mille kaudu on võimalik ka saadetisi jälgida ja veohindu kalkuleerida. Esita registeerimistaotlus siit.

Ida-Euroopa

Bulgaaria

Horvaatia

Rumeenia

Slovakkia

Sloveenia

Tšehhi

Ungari

Lõuna-Euroopa

Hispaania

Itaalia

Kreeka

Portugal

Türgi

Copyright 2020 ACE Logistics Estonia AS. ace@ace.ee