Poola transport

Poola transport

Koostöös Euroopa ühe juhtiva logistikapartneriga toimuvad ACE Logisticsil igapäevased liiniveod Eesti – Poola ja Poola – Eesti suunal grupikauba saadetistele (s.o pakkidele, alustele ja väiksematele osakoormatele). Liiniautod Tallinnast Łódźi külje all asuvasse Strykówi terminali väljuvad igal tööpäeval 2 x päevas. Poola jõuab kaup järgmisel tööpäeval. Üle Poola on võimalik kaupa kohale viia järgmisel tööpäeval. Jaotus- ja korjeteenust Poolas pakub üle 10 terminali, mistõttu suudame alati väga opreatiivselt kaubad peale korjata või laiali vedada.

Transpordi tellimusi sama päeva korjeks Tallinna ja Harjumaa piires ootame üldjuhul kella 12-ks ja eksportsaadetised peavad olema lähetuseks valmis hiljemalt kl 14. Kiirsaadetiste puhul oleme erikokkuleppel oleme valmis ka hiljem kaupasid korjama või on võimalus ka saadetised ise meie Tallinna terminali tuua. Väljaspool Tallinna ja Harjumaad korjame kaubad üldjuhul ennelõunal, et kaup saaks samal päeval väljuda.

Tarneaeg Poola on tavateenusega üldjuhul 3-4 tööpäeva ja kiirteenusega aceSpeed 2-3 tööpäeva (korjepäeva arvestatakse 0-päevana). Ajatundlike kaupade puhul saame pakkuda ka erivedusid vastavalt kliendi soovidele ja võimalustele. Meie eeliseks on võimalus erivedusid kombineerida kiirete liinivedudega ning seetõttu pakkuda kliendile sooodsamaid veotariife.

Kauba maksimaalsed mõõdud läbi terminalide saates võivad olla 2,4×1,8×2,2m ja aluse maksimaalne kaal kuni 1000kg.
Suuremate mõõtude korral saame pakkuda otselaadimisi osa- ja täiskoormatele vastavalt vajadustele.

Importkaupasid saame sõltumata asukohast transportida igal tööpäeval ja läbi üleeuroopalise terminalivõrgustiku jõuavad kaubad kiiresti ja usaldusväärselt kohale. Importvedude tellimusi ootame korjele eelnevalt tööpäeval hiljemalt kl 16. Kui transport läbi terminalide osutub sobimatuks saame pakkuda otselaadimisi osa- ja täiskoormatele vastavalt kliendi vajadustele.

Juhul, kui tegemist on regulaarsete tarnetega, siis transpordi tellimusi on võimalik teha mugavalt ja operatiivselt läbi e-ace keskkonna, mille kaudu on võimalik ka saadetisi jälgida ja veohindu kalkuleerida. Esita registeerimistaotlus siit.

Copyright 2020 ACE Logistics Estonia AS. ace@ace.ee