Soome transport

Soome transport

ACE Logisticsi liiniautod grupikauba saadetistele (s.o pakkidele, alustele) Soome suunal väljuvad Tallinnast igal tööpäeva hommikul ja õhtul. Helsingi Vantaa terminali jõuab kaup vastavalt pärastlõunal või öösel ning suunatakse sealt edasi jaotusveoks. Soomes on meie partneril ligi 30 terminali, mille kaudu suudame tagada (pakkide, aluste) operatiivse korje- ja laialiveo korraldamise.

Transpordi tellimusi sama päeva korjeks Tallinna ja Harjumaa piires ootame üldjuhul kella 12-ks ning eksportsaadetised peavad olema lähetuseks valmis hiljemalt kl 14. Kiirsaadetiste puhul oleme erikokkuleppel valmis kaubad ka hiljem korjama ning pakume ka võimalust saadetised ise meie Tallinna terminali tuua. Väljaspool Tallinna ja Harjumaad korjame kaubad üldjuhul ennelõunal, et kaup saaks samal päeval väljuda.

Tarneaeg Kesk- ja Lõuna-Soome on sõltuvalt sihtkohast üldjuhul 2-3 tööpäeva (korjepäeva arvestatakse 0-päevana) ja kiirteenusega aceSpeed kuni kaks tööpäeva kiirem. Kaugemale Põhja-Soome aladele lisandub reeglina tarneajale kuni kaks tööpäeva. Eriti kiirete kaupade puhul on võimalik pakkuda ka erivedusid vastavalt kliendi soovidele ja võimalustele. Meie eelis on vajadusel kiirete liinivedude kombineerimine erivedudega, tänu millele saame pakkuda soodsamaid veotariife ning paindlikku kohalevedu.

Kauba maksimaalsed mõõdud läbi terminalide saates võivad olla 2,4×1,8×2,2m ja aluse maksimaalne kaal kuni 1000kg.
Suuremate mõõtude korral saame pakkuda otselaadimisi osa- ja täiskoormatele vastavalt vajadustele.

Importkaupasid saame sõltumata asukohast transportida igal tööpäeval ja tänu Helsingi terminali regulaarliinidele jõuavad kaubad kiiresti ja usaldusväärselt kohale. Importvedude tellimusi ootame korjele eelneval tööpäeval hiljemalt kl 16. Kui transport läbi terminalide osutub sobimatuks, saame võimalusel pakkuda otselaadimisi osa- ja täiskoormatele vastavalt kliendi vajadustele.

Juhul, kui tegemist on regulaarsete tarnetega, siis transpordi tellimusi on võimalik teha mugavalt ja operatiivselt läbi e-ace keskkonna, mille kaudu on võimalik ka saadetisi jälgida ja veohindu kalkuleerida. Esita registeerimistaotlus siit.

Copyright 2020 ACE Logistics Estonia AS. ace@ace.ee